Warszawa, Poland
Social / Eco today and tomorrow

Time Commitment

X Low

Required skills

X Low

Project visibility

Public

Project goal & impact

Rozbudzenie w kobietach świadomości z zakresu naturalnej, zdrowej pielęgnacji skóry

End date:

January 27, 2020

Idea description

Według danych międzynarodowej organizacji zajmującej się badaniem rynku ( Euromonitor International), już prawie co trzeci konsument na świecie oczekuje, że kosmetyki będą produkowane tylko ze składników naturalnych. Znacznie mniejsza grupa, poniżej 10%, zwraca uwagę na lokalność produktów i stosowanie przyjaznych środowisku opakowań.

To jeden z powodów, dla którego chcę przeprowadzić ten projekt. Drugi powód to troska o dobrą kondycję skóry. Twojej skóry. To co robisz sama ze swoją skórą w domu jest najważniejsze. Dlatego warto poznać dobre zasady i sprawdzone techniki, aby wzmacniać swoją skórę każdego dnia - bo skórę masz jedną na całe życie!

Znaczenie mają i techniki pielęgnacyjne jak również kosmetyki jakich używasz na co dzień. Ale najważniejsza jest świadomość, po co to robisz, czego twoja skóra potrzebuje, jak ją możesz wzmacniać każdego dnia – kosmetykami, dietą czy stylem życia. Podczas trzech spotkań podzielę się swoim doświadczeniem i wprowadzę cię na wyższy poziom pielęgnacji. Dbanie o siebie to okazywanie sobie troski, to chwile dla siebie, to wzmacnianie naturalnego piękna, które masz w sobie.

W ramach projektu odbędą się 3 spotkania (kliknij w spotkanie na liście po prawo, by przeczytać o szczegółach):

I. Kosmetyki naturalne, chwilowa moda czy odpowiedź na potrzeby Twojej skóry?

II. Domowa pielęgnacja skóry w holistycznym ujęciu.

III. Masterclass - praktyczne warsztaty z zakresu codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Organizatorka

Anna Grela kosmetolożka z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry, wciąż poszukująca korelacji między różnymi naturalnymi technikami poprawiającymi stan skóry i wzmacniającymi jej witalność. Wiedzy merytorycznej oraz inspiracji szuka na licznych kursach, warsztatach, studiując tradycyjną kosmetykę, kosmetologię oraz medycynę naturalną. Swoje doświadczenie jako praktyk zdobywa w obszarze pielęgnacji profesjonalnej w oparciu o terapie manualne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków. Jest zwolenniczką w pielęgnacji metody małych kroków - regularne i nieinwazyjne stymulowanie skóry do odnowy w dłuższej perspektywie przynosi lepsze efekty. Prowadząc warsztaty i konsultacje w zakresie codziennej rutyny pielęgnacyjnej, uczy klientki jak dbać o swoją skórę na każdym etapie życia, aby zachować zdrowy i młody wygląd. Swoją pracę wzmacnia własnymi doświadczeniami zdobywanymi podczas praktyki jogi, medytacji, holistycznej pracy z ciałem, zdrowego odżywiania.